سایت ساز / فروشگاه ساز / وبلاگ ساز

دسترسی سریعورود / ثبت نامdm3.irگفتگو با پشتیبانموجودی حساب

کسب درآمد از طریق بازی کردن با گوشی

محتوای این بخش توسط کاربران و به عنوان پیشنهاد ثبت شده است. لطفا قبل از استفاده از خدمات هر یک از سایت ها، مسئولیت پذیر باشید و موارد امنیتی را رعایت نمایید.
برای کسب درآمد از طریق بازی کردن با گوشی کافیه رو https://mitrarank.ir/sub/process/redirected?mr_url=https://www.gamee.com/get/g5k9q8zd"  target="_blank" rel="noopener">اینجا کلیک کنید.


برای برداشت کافیه موجودیتون به 10 دلار برسه و بعد می تونید به کیف پول پی پالتون پولتون رو انتقال بدید، فقط چون پی پال فعلا برای کاربران ایرانی یک سری محدودیت داره، می تونید مقدار دلارتون در بازی رو بیشتر کنید و بعد از رفع محدودیت ها پولتون رو برداشت کنید.
bitcoin...
ارسال شده در 09:30 1400/10/11
ویرایش شده در 20:45 1401/08/28
نحوه برداشت را توضیح بدین لطفا
said.sa...
10:52 1401/08/19
با سنجاق کردن، این موضوع همواره در ابتدا و بالای ارسال های دیگر کاربران و با رنگی متفاوت نمایش داده شود.
آگهی چند روز در بالای این تالار سنجاق شود ؟
این مقدار هدیه به مجموع بودجه سفارش اضافه می شود
این عدد هزینه نهایی سفارش است
با سنجاق کردن، می توانید یک موضوع را همواره در بالای تالار و در ابتدای ارسال های دیگران قرار دهید. به این ترتیب، با ورود دیگر کاربران به تالار، ابتدا موضوع ارسالی شما را مشاهده می کنند. برای سنجاق کردن یک موضوع، کافی است به بخش "ارسال های من" مراجعه کرده و برای موضوع مد نظرتان، امکان سنجاق را فعال نمایید.
برای اطلاع از آخرین وضعیت سایت، واریزی ها، سفارش ها و...لطفا اجازه ارسال نوتیفیکیشن را فعال نمایید. برای فعال سازی روی کلید Allow کلیک نمایید.