سایت ساز / فروشگاه ساز / وبلاگ ساز

دسترسی سریعورود / ثبت نامdm3.irگفتگو با پشتیبانموجودی حساب

انجمن رمان

محتوای این بخش توسط کاربران و به عنوان پیشنهاد ثبت شده است. لطفا قبل از استفاده از خدمات هر یک از سایت ها، مسئولیت پذیر باشید و موارد امنیتی را رعایت نمایید.

انجمن کافه نویسندگان با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و ارتقای سطح فرهنگی و رشد سطح علم و ادبیات جامعه، کار خود را با جدیت در زمینه کتاب و رمان آغاز کرده است .

بهترین مرجع آموزش نویسندگی و تایپ رمان و بزرگترین جامعه حمایت از نویسندگان با ایده ها ، اخبار و فرصت های طلایی برای حمایت شما.
 انجمن کافه نویسندگان با هدف بر آورده کردن نیاز مخاطبین خود در جهت اشتراک گذاری رمان های نویسندگان برای مطالعه ،نقد و چاپ رمان ایجاد شده است.
دانلود رمان های عاشقانه، پلیسی، غمگین، طنز، جنایی، درام، دلنوشته، داستان و کتاب های صوتی را به صورت رایگان انجام دهید

 

 

پس اگر نویسنده هستید یا میخواهید از فروش نوشته های خود درآمد داشته باشید یا به دنبال مکانی برای یادگیری نویسندگی هستید انجمن رمان کافه نویسندگان محل مناسبی برای راهنمایی و فعالیت شماست.

paraxor...
ارسال شده در 08:16 1400/12/06
با سنجاق کردن، این موضوع همواره در ابتدا و بالای ارسال های دیگر کاربران و با رنگی متفاوت نمایش داده شود.
آگهی چند روز در بالای این تالار سنجاق شود ؟
این مقدار هدیه به مجموع بودجه سفارش اضافه می شود
این عدد هزینه نهایی سفارش است
با سنجاق کردن، می توانید یک موضوع را همواره در بالای تالار و در ابتدای ارسال های دیگران قرار دهید. به این ترتیب، با ورود دیگر کاربران به تالار، ابتدا موضوع ارسالی شما را مشاهده می کنند. برای سنجاق کردن یک موضوع، کافی است به بخش "ارسال های من" مراجعه کرده و برای موضوع مد نظرتان، امکان سنجاق را فعال نمایید.
برای اطلاع از آخرین وضعیت سایت، واریزی ها، سفارش ها و...لطفا اجازه ارسال نوتیفیکیشن را فعال نمایید. راهنما