سایت ساز / فروشگاه ساز / وبلاگ ساز

کسب درآمد به روبل روسیه بدون هیچ مشکلی

پاسخ جدیدبرگشت به تالار
محتوای این بخش توسط کاربران و به عنوان پیشنهاد ثبت شده است. لطفا قبل از استفاده از خدمات هر یک از سایت ها، مسئولیت پذیر باشید و موارد امنیتی را رعایت نمایید.
برگشت
برگشت
برگشت
برگشت
سلام میخاستم سایت گت لایک رو بهتون معرفی کنم ک یه سایت در آمد عالی اینترنتی محسوب میشه واقعا هم کار باهاش راحته و هم واریزش سریع.
کارشم اینجوریه ک شما با ساختن اکانتای مختلف مثل اینستا تلگرام تیک تاک vk توییتر و.. هر کدوم ک خودتون میخاید میتونین آیدی این حساباتون رو ب سایت معرفی کنین و با انجام لایک کامنت فالو ویو و... اونجوری ک سفارش داده شده ی در آمد نثبتا خوب ب دست بیارین. خودم برداشت داشتم ک هر ماموریت میانگین 8 صدم روبل بهتون میده و هر 100 روبل رو میشه برداشت کرد ک بستگی ب تعداد اکانت دو روز ی بار تا ی هفته ی بار میشه بهش رسید و برداشت زد
آدرس سایت
https://getlike.io/?ref=2145770
mahyara...
ارسال شده در 18:39 1401/05/23
به اشتراک گذاری این موضوع :
با سنجاق کردن، این موضوع همواره در ابتدا و بالای ارسال های دیگر کاربران و با رنگی متفاوت نمایش داده شود.
آگهی چند روز در بالای این تالار سنجاق شود ؟
این مقدار هدیه به مجموع بودجه سفارش اضافه می شود
این عدد هزینه نهایی سفارش است
با سنجاق کردن، می توانید یک موضوع را همواره در بالای تالار و در ابتدای ارسال های دیگران قرار دهید. به این ترتیب، با ورود دیگر کاربران به تالار، ابتدا موضوع ارسالی شما را مشاهده می کنند. برای سنجاق کردن یک موضوع، کافی است به بخش "ارسال های من" مراجعه کرده و برای موضوع مد نظرتان، امکان سنجاق را فعال نمایید.
به کمک
نیاز دارید ؟