سایت ساز / فروشگاه ساز / وبلاگ ساز

دسترسی سریعورود / ثبت نامdm3.irگفتگو با پشتیبانموجودی حساب

کسب درآمد با حل کردن کپچا تا 1دلار در روز

محتوای این بخش توسط کاربران و به عنوان پیشنهاد ثبت شده است. لطفا قبل از استفاده از خدمات هر یک از سایت ها، مسئولیت پذیر باشید و موارد امنیتی را رعایت نمایید.
با مراجعه به سایت کپچا ابتدا فرم ثبتنام رو پر میکنید زبان هایی که مسلطید وارد میکنید
به نظر من بزنید که فارسیو میدونید و انگلیسیو هم نوشتاری میدونید.
بعد از ثبتنام میتونید با حل کردن کپچا کسب درآمدو شروع کنید.توی خود سایت میتونید اپلیکیشنو هم دانلود کنید.
بعد از رسیدن به مینیمم برداشت که25سنته میتونید از طریق دیجی درگاه(که مرتبط با میترارنک میباشد)درآمد خودتونو به تومان تبدیل کنید.
به نظر من روزانه تا1دلار میتونید کسب کنید. https://2captcha.com/?from=15298466
omid.iz
ارسال شده در 18:54 1401/09/06
سلام.من در طول روز که در سایت کپچا هارو وارد میکنم برای هر کپچا چند سنت میده اما وقتی خارج میشم از سایت و دوباره وارد میشم اون مقدار صفر شده.چرا اینطوریه؟
malakeh
13:54 1401/11/23
برای هر کپچا یک سنت نمیده کمتره
مثلا برا 1000تا کپچا 30سنت میده
برا ما میمونه موجودی
omid.iz
20:22 1401/11/24
با سنجاق کردن، این موضوع همواره در ابتدا و بالای ارسال های دیگر کاربران و با رنگی متفاوت نمایش داده شود.
آگهی چند روز در بالای این تالار سنجاق شود ؟
این مقدار هدیه به مجموع بودجه سفارش اضافه می شود
این عدد هزینه نهایی سفارش است
با سنجاق کردن، می توانید یک موضوع را همواره در بالای تالار و در ابتدای ارسال های دیگران قرار دهید. به این ترتیب، با ورود دیگر کاربران به تالار، ابتدا موضوع ارسالی شما را مشاهده می کنند. برای سنجاق کردن یک موضوع، کافی است به بخش "ارسال های من" مراجعه کرده و برای موضوع مد نظرتان، امکان سنجاق را فعال نمایید.
برای اطلاع از آخرین وضعیت سایت، واریزی ها، سفارش ها و...لطفا اجازه ارسال نوتیفیکیشن را فعال نمایید. راهنما