سایت ساز / فروشگاه ساز / وبلاگ ساز

فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتال

پاسخ جدیدبرگشت به تالار
محتوای این بخش توسط کاربران و به عنوان پیشنهاد ثبت شده است. لطفا قبل از استفاده از خدمات هر یک از سایت ها، مسئولیت پذیر باشید و موارد امنیتی را رعایت نمایید.
برگشت
برگشت
برگشت
برگشت
سلام به همه دوسداران فضای مجازی به خصوص کسایی که در اینترنت مشغول فعالیت و کسب درامد هستند. دوستانی که در زمینه ارزهای دیجیتال به تازگی وارد شدند و قصد سرمایه گذاری خرید و ... دارند قبل از شروع بهتره حتما حتما علم و اگاهی کاملی را در این زمینه بدست بیارید تا خدایی نکرده سرمایتون را به راحتی از دست ندید و از همه مهمتر به دام افراد کلاه بردار نیوفتید ما حدود 10 سالی میشه که در این زمینه مشغول فعالیت هستیم و تجربیات زیادی را توی این مدت بدست اووردیم و دوست داریم این تجربیات را در اختیار افراد تازه وارد هم قرار بدیم تا بدون شکست و اگاهی کاملتر بتونند در این زمینه فعالیت کنند و به سود های هیجانی دست پیدا کنند.

ادرس سایت ما :
fasihibtc.com
آیدی تلگرام:
@Fasihi_BTC
hassana...
ارسال شده در 18:35 1400/03/10
به اشتراک گذاری این موضوع :
با سنجاق کردن، این موضوع همواره در ابتدا و بالای ارسال های دیگر کاربران و با رنگی متفاوت نمایش داده شود.
آگهی چند روز در بالای این تالار سنجاق شود ؟
این مقدار هدیه به مجموع بودجه سفارش اضافه می شود
این عدد هزینه نهایی سفارش است
با سنجاق کردن، می توانید یک موضوع را همواره در بالای تالار و در ابتدای ارسال های دیگران قرار دهید. به این ترتیب، با ورود دیگر کاربران به تالار، ابتدا موضوع ارسالی شما را مشاهده می کنند. برای سنجاق کردن یک موضوع، کافی است به بخش "ارسال های من" مراجعه کرده و برای موضوع مد نظرتان، امکان سنجاق را فعال نمایید.
به کمک
نیاز دارید ؟