سایت ساز / فروشگاه ساز / وبلاگ ساز

4000 اکسپرت و اندیکاتور فارکس

پاسخ جدیدبرگشت به تالار
محتوای این بخش توسط کاربران و به عنوان پیشنهاد ثبت شده است. لطفا قبل از استفاده از خدمات هر یک از سایت ها، مسئولیت پذیر باشید و موارد امنیتی را رعایت نمایید.
برگشت
برگشت
برگشت
برگشت

این مجموعه در طول 2 سال وبگردی و صرف وقت در آدرسهای اینترنتی مختلف بدست آمده است.
خرید محصول

این رباتها و اندیکاتورها در فضای پلتفرم متاتریدر 4 و 5 اجرا می شوند(بیشتر متاتریدر 4) و هر کدام از آنها با استراتژی خاصی معامله می کنند.لازم است هر کدام از رباتها را جداگانه تست و بررسی کنید و در صورتی که مطابق استانداردها و سلیقه و استراتژی تریدینگ شما بود از همان ربات یا رباتها استفاده کنید.حتما می دانید که هیچ رباتی برای تمام شرایط بازار طراحی نشده است و در شرایط خاصی سود میدهد و در سایر مواقع معاملات به ضرر می روند.تشخیص این قضیه با شماست.هیچ رباتی کامل و بی عیب و بی ضرر نیست.ممکن است در همین مجموعه بعضی از رباتها در شرایط خاصی اصلا معامله نکنند یا متاتریدر آنها را از روی چارت حذف کند.لطفا با دقت و مسئولیت خودتان خرید کنید.

هشدار رفع مدیونیت : خریداران گرامی در صورتی که محصولات معرفی شده ما را می توانید در هر جای دیگری بصورت رایگان یا ارزانتر بدست آورید بهیچ عنوان نسبت به خرید آن اقدام نکنید.خرید بمنزله نیاز خریدار به مورد خریداری شده می باشد که فروشنده مدیونیتی به خریدار ندارد و هر دو طرف راضی هستند.

#معاملات #فارکس #ترید #پلتفرم #متاتریدر #4 #اکسپرت #ربات #اتوماتیک #خودکار #استراتژی #شرایط #مجموعه #خرید #اینترنتی #دانلود

#پرداخت #دریافت pay #mt4 #expert #robot #forex# #download #automatic #platform #profit #loss #strategy #chart #trade #internet
خرید محصول

 4000 ربات و اندیکاتور فارکس

nesara1...
ارسال شده در 21:42 1400/03/11
ویرایش شده در 21:44 1400/03/11
به اشتراک گذاری این موضوع :
با سنجاق کردن، این موضوع همواره در ابتدا و بالای ارسال های دیگر کاربران و با رنگی متفاوت نمایش داده شود.
آگهی چند روز در بالای این تالار سنجاق شود ؟
این مقدار هدیه به مجموع بودجه سفارش اضافه می شود
این عدد هزینه نهایی سفارش است
با سنجاق کردن، می توانید یک موضوع را همواره در بالای تالار و در ابتدای ارسال های دیگران قرار دهید. به این ترتیب، با ورود دیگر کاربران به تالار، ابتدا موضوع ارسالی شما را مشاهده می کنند. برای سنجاق کردن یک موضوع، کافی است به بخش "ارسال های من" مراجعه کرده و برای موضوع مد نظرتان، امکان سنجاق را فعال نمایید.
به کمک
نیاز دارید ؟