سایت ساز / فروشگاه ساز / وبلاگ ساز

کسب درآمد واقعی دلاری و تبلیغات بین المللی از سایت سورف دات بی ای

پاسخ جدیدبرگشت به تالار
محتوای این بخش توسط کاربران و به عنوان پیشنهاد ثبت شده است. لطفا قبل از استفاده از خدمات هر یک از سایت ها، مسئولیت پذیر باشید و موارد امنیتی را رعایت نمایید.
برگشت
برگشت
برگشت
برگشت
با سایت روسی (به زبان انگلیسی) زیر میتوانید یک آگهی را بصورت بین المللی پخش کنید و هم اینکه میتوانید با دیدن آگهیهای آنها درآمد دلاری داشته باشید(واقعی ولی کم).
البته این درآمد خیلی زیاد نیست ولی با سایت وبمانی به راحتی و آنی واریز میکنند(شخصا مبلغ کمی را جهت آزمایش صحت واریز امتحان کردم و حدود 3 دقیقه بعد واریز شد)فقط یادتان باشد که تبلیغات را مینیمایز نکنید و روی هیچ پنجره دیگری هم کلیک نکنید و پنجره تبلیغ روی همه و دسکتاپ باشد و دستی نبندید و فقط یک تبلیغ در یک لحظه باز باشد و از همه مهمتر از نرم افزارهای خودکار سورفینگ استفاده نکنید که پولتان حساب نمیشود.سیاست سایت اینست که تمام تبلیغات حتما دیده شود.باز کردن حساب در سایت وبمانی فراموشتان نشود. در صورت تمایل از لینکهای زیر وارد شوید.
ثبت نام در وبمانی
ثبت نام در سورف دات بی ای

وبمانی
nesara1...
ارسال شده در 02:23 1400/03/13
ویرایش شده در 02:25 1400/03/13
به اشتراک گذاری این موضوع :
با سنجاق کردن، این موضوع همواره در ابتدا و بالای ارسال های دیگر کاربران و با رنگی متفاوت نمایش داده شود.
آگهی چند روز در بالای این تالار سنجاق شود ؟
این مقدار هدیه به مجموع بودجه سفارش اضافه می شود
این عدد هزینه نهایی سفارش است
با سنجاق کردن، می توانید یک موضوع را همواره در بالای تالار و در ابتدای ارسال های دیگران قرار دهید. به این ترتیب، با ورود دیگر کاربران به تالار، ابتدا موضوع ارسالی شما را مشاهده می کنند. برای سنجاق کردن یک موضوع، کافی است به بخش "ارسال های من" مراجعه کرده و برای موضوع مد نظرتان، امکان سنجاق را فعال نمایید.
به کمک
نیاز دارید ؟