سایت ساز / فروشگاه ساز / وبلاگ ساز

معرفی بهترین سایتهای بازدید خودکار و واقعی و رایگان برای ارتقای رتبه و

پاسخ جدیدبرگشت به تالار
محتوای این بخش توسط کاربران و به عنوان پیشنهاد ثبت شده است. لطفا قبل از استفاده از خدمات هر یک از سایت ها، مسئولیت پذیر باشید و موارد امنیتی را رعایت نمایید.
برگشت
برگشت
برگشت
برگشت
با سلام خدمت شما عزیزان سایتهایی که معرفی میکنم برای کسانی مفیده که میخوان سایت یا وبلاگ یا هر آدرس دیگه اینترنتی خودشونو بصورت خودکار و واقعی و رایگان مورد بازدید قرار بدن تا در جستجوهای گوگل تو صفحه یا صفحات اول نتیجه سرچها دیده بشن و رتبه آلکسای سایتشون سریعتر رشد کنه یعنی عدد رتبه آلکسا بیاد پایین هم در ایران و هم در جهان.بعضی سایتها هم برای بازاریابی ایمیلی کاربرد دارن.
                 در ضمن بخاطر داشته باشید برای بازدید خودکار از شما حتما باید شما هم بازدید خودکار داشته باشید یعنی کامپیوترتان روشن میماند ولی لازم نیست پای کامپیوتر بنشینید.میتوانید از بسته های ارزان و شبانه استفاده کنید.بازدید خودکار از سایتها مصرف بسیار پایینی از نت دارد.نگران هزینه آن نباشید.
                 بازدیدهای ایرانی رتبه ایران رو ارتقا میدن و بازدیدهای خارجی رتبه جهانی رو.اگر میخواین رتبه ایرانی شما زودتر ارتقا پیدا کنه باید تو تنظیمات بازدیدها کشور بازدید کننده رو روی ایران تنظیم کنید.در صورت تمایل روی لینکهای زیر کلیک کنید و ثبت نام کنید.موفق باشید.
************************************************************
سایت گیو می رنک
سایت سورف دات بی ای(در این سایت باید آگهی سایتتون یا آدرستون رو منتشر کنین.پرداخت یا با دلار وبمانی یا با گرفتن امتیاز بازدید آگهی از خودش)
سایت میلیون فورمولا
سایت کلیک جنیس
سایت اورگانیک هیتز
سایت هیت لیپ
سایت بیگ هیتز
سایت تن کیلو هیتز
سایت ترافیست
سایت رنک بوست آپ
سایت پی سی رنک
سایت گت ریسپانس
سایت تراف آپ

بازدیدهای خودکار
nesara1...
ارسال شده در 02:46 1400/03/14
به اشتراک گذاری این موضوع :
با سنجاق کردن، این موضوع همواره در ابتدا و بالای ارسال های دیگر کاربران و با رنگی متفاوت نمایش داده شود.
آگهی چند روز در بالای این تالار سنجاق شود ؟
این مقدار هدیه به مجموع بودجه سفارش اضافه می شود
این عدد هزینه نهایی سفارش است
با سنجاق کردن، می توانید یک موضوع را همواره در بالای تالار و در ابتدای ارسال های دیگران قرار دهید. به این ترتیب، با ورود دیگر کاربران به تالار، ابتدا موضوع ارسالی شما را مشاهده می کنند. برای سنجاق کردن یک موضوع، کافی است به بخش "ارسال های من" مراجعه کرده و برای موضوع مد نظرتان، امکان سنجاق را فعال نمایید.
به کمک
نیاز دارید ؟