سایت ساز / فروشگاه ساز / وبلاگ ساز

قوانین مجموعه


1. استفاده از خدمات مجموعه در محدوده توان سرورها و امکان پاسخگویی به درخواست های کاربرن و مصرف کنندگان، رایگان خواهد بود.
2. تیم پشتیبانی مجموعه، حق غیرفعال کردن موقت حساب های کاربری مشکوک به تقلب و سواستفاده را برای خود محفوظ می داند. در صورتی که یک حساب کاربری، مشکوک به تقلب باشد، بدون اطلاع قبلی، غیرفعال خواهد شد تا به شبهه ایجاد شده رسیدگی شود. در صورت پیگیری کاربر صاحب حساب و ارائه توضیحات منطقی و قابل قبول، حساب کاربری مجددا فعال می شود، در غیر این صورت حساب مذکور، برای همیشه غیرفعال خواهد شد.
3. تمامی حساب های کاربری که بیش از یک سال از آخرین ورود آنها به سایت گذشته باشد، حذف خواهند شد. این قانون به دلیل بهینه سازی دیتابیس برای کاربران فعال، ایجاد شده است.
4. مسئولیت حفظ و نگهداری از نام کاربری، رمز عبور و همچنین اطلاعات حساب کاربری بر عهده خود کاربران خواهد بود. مجموعه هیچ مسئولیتی در قبال مشکلاتی که به علت عدم رعایت ملاحظات امنیتی در مخفی نگهداشتن اطلاعات حساب کاربری برای کاربران پیش می آید، نخواهد داشت.
5. مسئولیت محتوای قرار داده شده در حساب های کاربری، فایل ها و تصاویر بارگذاری شده، بر عهده صاحب و ثبت کننده حساب کاربری است. تیم پشیتبانی سایت برای حفظ سلامت سرویس، محتوای مورد شکایت بازدیدکنندگان و کاربران را بررسی می نماید و در صورت مشاهده تخلف، حساب کاربر متخلف بدون اطلاع قبلی غیرفعال می شود اما در مجموع مسئولیتی در قبال محتوای قرار داده شده در سایت توسط کاربران ندارد.
6. موراد زیر، استفاده نامناسب از سرویس های مجموعه محسوب شده و در صورت مشاهده، حساب کاربر غیرفعال و اطلاعات و فایل های موجود در آن، از سرور حذف می شود :
- لینک ها، فایل ها و هرگونه محتوای مرتبط با پورنوگرافی و برهنگی.
- لینک ها، فایل ها و هرگونه محتوای مرتبط با ترویج خشونت، تنفر و یا بی احترامی به عقاید و سلایق دیگران.
- لینک ها، فایل ها و هرگونه محتوای مرتبط با هک، دزدیدن اطلاعات حساب دیگران و یا نفوذ به حساب و کامپیوتر دیگران، به قصد تفریح، آزار و حتی به قصد تعلیم و یا آزمایش.
- لینک ها، فایل ها و هرگونه محتوای خلاف قوانین کپی رایت یا عدم رعایت قوانین مربوط به حفظ حقوق صاحب اثر.
به کمک
نیاز دارید ؟