سایت ساز / فروشگاه ساز / وبلاگ ساز

دسترسی سریعورود / ثبت نامdm3.irگفتگو با پشتیبانموجودی حساب

قوانین مجموعه


. استفاده از خدمات مجموعه در محدوده توان سرورها و امکان پاسخگویی به درخواست های کاربرن و مصرف کنندگان، رایگان خواهد بود.
. مسئولیت محتوای قرار داده شده در حساب های کاربری، فایل ها و تصاویر بارگذاری شده، بر عهده صاحب و ثبت کننده حساب کاربری است. تیم پشیتبانی مجموعه برای حفظ سلامت سرویس، محتوای مورد شکایت بازدیدکنندگان و کاربران را بررسی می نماید و در صورت مشاهده تخلف، حساب کاربر متخلف بدون اطلاع قبلی غیرفعال می شود اما در مجموع مسئولیتی در قبال محتوای قرار داده شده در سایت توسط کاربران ندارد.
. موراد زیر، استفاده نامناسب از سرویس های مجموعه محسوب شده و در صورت مشاهده، حساب کاربر غیرفعال و اطلاعات و فایل های موجود در آن، از سرور حذف می شود :
- لینک ها، فایل ها و هرگونه محتوای مرتبط با پورنوگرافی و برهنگی.
- لینک ها، فایل ها و هرگونه محتوای مرتبط با ترویج خشونت، تنفر و یا بی احترامی به عقاید و سلایق دیگران.
- لینک ها، فایل ها و هرگونه محتوای مرتبط با هک، دزدیدن اطلاعات حساب دیگران و یا نفوذ به حساب و کامپیوتر دیگران، به قصد تفریح، آزار و حتی به قصد تعلیم و یا آزمایش.
- لینک ها، فایل ها و هرگونه محتوای خلاف قوانین کپی رایت یا عدم رعایت قوانین مربوط به حفظ حقوق صاحب اثر.
در صورت اثبات تقلب و یا سو استفاده یک کاربر از خدمات مجموعه، حساب کاربری وی غیرفعال می شود و ارائه دلایلی مانند عدم آشنایی با مفاهیم مرتبط با فعالیت در مجموعه، قابل قبول نخواهند بود.
مولتی اکانت ( فعالیت و یا استفاده از خدمات مجموعه توسط چندین حساب کاربری با یک آی پی و یا خط اینترنت مشترک ) غیرمجاز بوده و در صورت اثبات مولتی اکانت توسط یک کاربر، تمامی حساب های کاربری وی غیرفعال خواهند شد.
تیم پشتیبانی مجموعه، حق غیرفعال کردن موقت حساب های کاربری مشکوک به تقلب و سواستفاده را برای خود محفوظ می داند. در صورتی که یک حساب کاربری، مشکوک به تقلب باشد، بدون اطلاع قبلی، غیرفعال خواهد شد تا به شبهه ایجاد شده رسیدگی شود. در صورت پیگیری کاربر صاحب حساب و ارائه توضیحات منطقی و قابل قبول، حساب کاربری مجددا فعال می شود، در غیر این صورت حساب مذکور، برای همیشه غیرفعال خواهد شد.
مصداق بررسی عملکرد کاربران، گزارش های ثبت شده در سایت است و ادعاهای شخصی اعتباری نخواهند داشت. گزارش ها از آی پی های کاربران، تعداد و زمان کلیک ها و فعالیت های انجام شده توسط آنها، در سیستم ثبت می شود.
در صورت فحاشی، مزه پرانی، توهین و یا تهمت به تیم پشتیبانی در ایمیل ها، پیام ها و تماس های کاربران و مشتریان مجموعه، به پیام فرد خاطی پاسخ داده نشده و حساب کاربری وی از یک هفته تا سه ماه غیرفعال خواهد شد. لطفا در پیام های ارسالی، فقط مشکل تان را مطرح نمایید و از پرداختن به حواشی و استفاده از نام خدا و پیامبر خودداری کنید.
در صورت مشاهده حفره امنیتی در سایت و گزارش آن، مبلغ قابل توجهی به عنوان هدیه به حساب کاربر واریز می شود اما در صورت سو استفاده از این حفره به جهت کسب درآمد بیشتر و یا استفاده نامناسب از امکانات مجموعه، حساب کاربری فرد خاطی برای همیشه غیرفعال خواهد شد.
تمامی حساب های کاربری که بیش از سه سال از آخرین ورود آنها به سایت گذشته باشد، حذف خواهند شد. این قانون به دلیل بهینه سازی دیتابیس برای کاربران فعال، ایجاد شده است.
کاربران موظف هستند پیش از استفاده از یک بخش و یا فعالیت در آن، توضیحات و راهنمای ارائه شده در این بخش را کامل و با دقت مطالعه نمایند. اعتراض هایی که حاصل عدم آگاهی از راهنماهای ارائه شده در سایت باشند، قابل قبول نخواهند بود.
هر کاربر باید مشکلات مربوط به حساب کاربری خود را شخصا و توسط بخش پشتیبانی، پیگیری نماید. ارسال پیام های متفرقه و یا توسط حساب های دیگر، اعتباری نخواهند داشت و قابل استناد و پیگیری نخواهند بود.
مسئولیت حفظ و نگهداری از نام کاربری، رمز عبور و همچنین اطلاعات حساب کاربری بر عهده خود کاربران خواهد بود. مجموعه هیچ مسئولیتی در قبال مشکلاتی که به علت عدم رعایت ملاحظات امنیتی در مخفی نگهداشتن اطلاعات حساب کاربری برای کاربران پیش می آید، نخواهد داشت.
مسئولیت محتوای نمایش داده شده در باکس های تبلیغاتی بر عهده سفارش دهنده تبلیغ ها بوده و مجموعه مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد.
برای اطلاع از آخرین وضعیت سایت، واریزی ها، سفارش ها و...لطفا اجازه ارسال نوتیفیکیشن را فعال نمایید. راهنما